Contact Magdeburg Marketing
Hilfsnavigation
Informationen zur Ottostadt TwitterFacebookYoutubeInstagram

Sprachauswahl

Volltextsuche
  • Header otto baut vielfältig
  • Header otto sieht grün
  • Kostümführung mit Kaiser Otto ©Magdeburg Marketing, Andreas Lander
  • Stadtsilhouette Magdeburg ©Andreas Lander
  • Tourist Information, Breiter Weg 22 ©Magdeburg Marketing Foto:Andreas Lander
  • Header otto_ist_einzigartig ©Andreas Lander
  • Header otto_tanzt_gern ©Andreas Lander
Seiteninhalt

Het Magdeburg Marketing Congress and Tourism GmbH (MMKT GmbH) heet u van harte welkom op haar homepage. Graag stellen wij ons hier bij u voor.

De Magdeburg Marketing Kongress und Tourismus GmbH is opgericht in 1999 met het doel, de stad Maagdenburg en haar toeristische attracties en faciliteiten te vermarkten. De Marketing Kongress und Tourismus GmbH voert haar marketingopdracht t.b.v. het destination­management van de Ottostadt Maagdenburg, de hoofdstad van de deelstaat Sachsen-Anhalt, uit.

Toeristische diensten worden in belangrijke mate aangeboden door de VVV-Tourist Information Magdeburg, welke sinds januari 2000 een geintegreerd onderdeel is van de Magdeburg Marketing Kongress und Tourismus GmbH. Haar belangrijkste doelstelling is het, de toeristische attractiviteit van de stad Magdeburg te communiceren, haar bezoekersaantallen te doen stijgen en in het algemeen bij te dragen aan een positieve verkoopontwikkeling in de plaatselijke horeca en tal van andere dienstverlenende branches, welke van het verblijf hotelgasten en toeristen, die de stad tijdens een dagexcursie bezoeken, profiteren.

Übernachtungsgästen profitieren.

Sandra Yvonne Stieger

Sandra Yvonne StiegerAlgemeen directrice/CEO
Tel: 0391 8380 321
Fax: 0391 8380 397
E-Mail: stieger@magdeburg-tourist.de

Beate Morawietz

Morawietz ©R WeberDirectie-assisitente
Tel: 0391 8380 321
Fax: 0391 8380 397
E-Mail: morawietz@magdeburg-tourist.de

Karolina Shlyapin

Karolina ShlyapinLeiding afdeling marketing
Tel: 0391 8380 111
Fax: 0391 8380 397
E-Mail: shlyapin@magdeburg-tourist.de

Annett Gassauer

Annett Gassauer ©R WeberAfdeling verkoop en beurzen
Tel: 0391 8380 120
Fax: 0391 8380 397
E-Mail: gassauer@magdeburg-tourist.de

 

 

 

 

Miriam Schäfer

Miriam SchäferAfdeling verkoop b2b
Tel: 0391 8380 118
Fax: 0391 8380 397
E-Mail:schaefer@magdeburg-tourist.de

 

 

 

 

Herman Mensink

Afdeling verkoop b2bMensing Herman web
Tel: 0391 8380 119
Fax: 0391 8380 397
E-Mail: mensink@magdeburg-tourist.de

 

Kathrin hoffmann

Grafische productie en printmediaKathrin Hoffmann ©R Weber
Tel: 0391 8380 112
Fax: 0391 8380 397
E-Mail: hoffmann@magdeburg-tourist.de

 

 

Thomas Schwenke

Online-communicatieSchwenke Thomas web
Tel: 0391 8380 116
Fax: 0391 8380 397
E-Mail: schwenke@magdeburg-tourist.de

Thomas Zomack

Thomas ZomackLeiding afdeling congressen
Tel: 0391 8380 133
Fax: 0391 8380 397
E-Mail: zomack@magdeburg-kongress.de

Peter Mahncke

Kundenbetreuung und Vertrieb KongressbüroMahncke Peter web

Klantenservice en sales afdeling congressen
Tel: 0391 8380 131
Fax: 0391 8380 397
E-Mail: mahncke@magdeburg-kongress.de

Rebecca Ahlers

Ahlers Rebecca

Klantenservice en Sales Convention Bureau
Tel: 0391 8380 134
Fax: 0391 8380 397
E-Mail: ahlers@magdeburg-tourist.de







.

Wie ist das Wetter?

04d
11 °C
Wind
6 km/h
Luftfeuchte
80%
Luftdruck
1019 hPa
Niederschlag
---
Sonnenaufgang
07:40 Uhr
Sonnenuntergang
18:16 Uhr
Stand: 16.10.2018 09:14 Uhr
Output erzeugt: 16.10.2018 09:15:06

Veranstaltungen

Terminsuche
 

Übernachtungsfinder

Achtung: Ihre Daten werden an eine externe Webseite weitergeleitet.

Virtueller Stadtrundgang

Virtueller Stadtrundgang

Imagefilm

Postkarte zum Imagefilm

Favoriten Aktuelle Seite zu eigenen Favoriten hinzufügen

- Anzeigen -