Contact Magdeburg Marketing
Hilfsnavigation

Contact Magdeburg Marketing

Het Magdeburg Marketing Congress and Tourism GmbH (MMKT GmbH) heet u van harte welkom op haar homepage. Graag stellen wij ons hier bij u voor.

Logo Magdeburg MarketingDe Magdeburg Marketing Kongress und Tourismus GmbH is opgericht in 1999 met het doel, de stad Maagdenburg en haar toeristische attracties en faciliteiten te vermarkten. De Marketing Kongress und Tourismus GmbH voert haar marketingopdracht t.b.v. het destination­management van de Ottostadt Maagdenburg, de hoofdstad van de deelstaat Sachsen-Anhalt, uit.

Toeristische diensten worden in belangrijke mate aangeboden door de VVV-Tourist Information Magdeburg, welke sinds januari 2000 een geintegreerd onderdeel is van de Magdeburg Marketing Kongress und Tourismus GmbH. Haar belangrijkste doelstelling is het, de toeristische attractiviteit van de stad Magdeburg te communiceren, haar bezoekersaantallen te doen stijgen en in het algemeen bij te dragen aan een positieve verkoopontwikkeling in de plaatselijke horeca en tal van andere dienstverlenende branches, welke van het verblijf hotelgasten en toeristen, die de stad tijdens een dagexcursie bezoeken, profiteren.

Hardy Puls

Hardy Puls Algemeen directeur/CEO
Tel: 0391 8380 321
Fax: 0391 8380 397
E-Mail: puls@magdeburg-tourist.de

Beate Morawietz

Morawietz ©R WeberDirectie-assisitente
Tel: 0391 8380 321
Fax: 0391 8380 397
E-Mail: morawietz@magdeburg-tourist.de

Karolina Shlyapin

Karolina ShlyapinLeiding afdeling marketing
Tel: 0391 8380 111
Fax: 0391 8380 397
E-Mail: shlyapin@magdeburg-tourist.de

Annett Gassauer

Annett Gassauer Afdeling verkoop en beurzen
Tel: 0391 8380 120
Fax: 0391 8380 397
E-Mail: gassauer@magdeburg-tourist.de

Miriam Schäfer

Miriam SchäferAfdeling verkoop b2b
Tel: 0391 8380 118
Fax: 0391 8380 397
E-Mail:schaefer@magdeburg-tourist.de

 

 

 

 

Herman Mensink

Afdeling verkoop b2bMensing Herman web
Tel: 0391 8380 119
Fax: 0391 8380 397
E-Mail: mensink@magdeburg-tourist.de

 


Kathrin Hoffmann

Grafische productie en printmediaKathrin Hoffmann ©R Weber
Tel: 0391 8380 112
Fax: 0391 8380 397
E-Mail: hoffmann@magdeburg-tourist.de

 

Franziska Ellrich

Ellrich FranziskaRedactrice pers en Public Relations
Telefon: 0391 8380 115
Fax: 0391 8380 397
E-Mail: ellrich@magdeburg-tourist.de

 

Thomas Schwenke

Online-communicatieSchwenke Thomas web
Tel: 0391 8380 116
Fax: 0391 8380 397
E-Mail: schwenke@magdeburg-tourist.de

Antje Losse

Antje LosseLeiding afdeling congressen
Tel: 0391 8380 133
Fax: 0391 8380 397
E-Mail: losse@magdeburg-kongress.de